Wygrana Juniorów 2007-05-19
15:43:00

Dobrzanka Dobra- Skalnik Kamionka Wielka 2:1 (2:0)

Dobrzanka: Nika – P. Podgórni, M. Joniec, A. Podgórni, K. Ranosz - T. Kuchta, A. Zawada, K. Dziadoń, G. Lach - T. Niedojad, G. Palkij(87 J. Janas). Rezerwowi: A. Janas, P. Kuchta, K. Piechówka

W dzisiejszym meczu piłkarze DOBRZANKI po ciężkim boju zwyciężyli ze Skalnikiem Kamionka Wielka 2:1. Już w pierwszych minutach dominowali gospodarze, czego efektem było strzelenie w 2 minucie bramki przez Grzegorza Lacha. Grzesiek po podaniu ze środka pola znalazł się „sam na sam” z bramkarzem i pięknym strzałem w samo „okienko” wyprowadził Dobrzankę na prowadzenie. Autorem kolejnego gola ponownie został Grzegorz Lach. Jednak nasi piłkarze nie przestali tworzyć sobie dobrych sytuacji. Po dośrodkowaniu Lacha, Palkij miał okazję zagrozić przeciwnikom, jednak w oddaniu strzału skutecznie przeszkodził mu obrońca Skalnika. Bliski strzelenia bramki po dośrodkowaniu Karola Dziadonia był również Arek Zawada, ale po strzale głową z linii bramkowej piłkę znów wybił piłkarz Skalnika. W 35 minucie Arek ponownie był bliski zdobycia gola. Po strzale z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła „okienko” bramki. Druga połowa w wykonaniu naszych juniorów była gorsza. Tworzyli mniej dogodnych sytuacji. Do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Skalnika. Mieli coraz więcej okazji do strzelenia gola. Mimo to w 67 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Karola Dziadonia, Palkij strzałem głową był bliski bramki, jednak górą  wyszedł bramkarz drużyny z Kamionki Wielkiej. W okolicach 74 minuty Karol Dziadoń był bliski strzelenia gola jednak piękną paradą popisał się goalkeeper Skalnika. Chwilę później po rzucie wolnym wykonywanym tym razem przez drużynę gości dobrą interwencją popisał się Michał Joniec, który w wielkim zamieszaniu wybił piłkę z linii bramkowej.W 85 minucie po błędzie naszych obrońców napastnik Skalnika wyszedł na czystą pozycję, jednak Artur Podgórni próbując uratować drużynę przed stratą gola w polu karnym niestety sfaulował przeciwnika. Strzałem z rzutu karnego piłkarze z Kamionki Wielkiej zdobyli kontaktową bramkę. Po tym golu w szeregi drużyny Dobrzanki wdarł się chaos. Na szczęście nie przyniósł on większych konsekwencji, ponieważ gościom nie udało się doprowadzić do remisu.

Piłkarze Dobrzanki wygrali zasłużenie. W przekroju całego meczu byli drużyną dużo lepszą. Wypracowali sobie więcej dogodnych sytuacji oraz grali lepiej piłką. Należy również podziękować Grześkowi Lachowi, gdyż był to ostatni jego mecz przed wyjazdem za granicę. Dziękujemy mu i do zobaczenia!

Dodane przez: Ździzou, wyświetleń: 3252, Skomentowano 51 razy

Komentarze » Dodaj komentarz
1 to mordarka opuściłą ostatnie miejsce, grybovia leci. I dobrze bo chłopaki z Moradrki mają fajną drużynę tylko potzreba im wiecej treningów i tego by byli razem przeciw wszystkim...jak MY!!!!!!:))))))
junior2007-05-19 13:51:00
2 mgło być wiecej bo sytuacji od zajebania, sklanik w pierwszej połowie nie istnial w drugiej grał już twardziej, ale wygrałą drużyna lepsza:)))) JAZDA JAZDA JAZDA ŻÓŁTA GWIAZDA
FORZA DOBRA2007-05-19 12:39:00
3 Mordarka wygrała 5:0 z Heleną
Mordarka2007-05-19 12:51:00
4 Gratulacje chlopaki oby tak dalej...mordarka tez zasluhuje na brawa i gratulacje gdyz zwyciezyla az 5:0 helene na wlasnym obiekcie.a nie wiecie jak tam poprad vs kilejarz???????my dopiero o 15.30 lososiem:)))PZDR:)))
Karl@72007-05-19 13:24:00
8 gratulacje chłopaki za pewne zwycięstwo!
cumel2007-05-19 14:11:00
9 Poprad - Kolejarz... 2:1:D Dobrzanka wraca na 2 miejsce;) oto potwierdzenie tego wyniku http://www.1ljsns.fora.pl/popr ad-kolejarz-2-1-t50.html ;D
Karl@72007-05-19 14:12:00
10 Gratuluje :)
Start2007-05-19 14:47:00
11 Wielkie gratulacje dla Mordarki chłopaki tak dalej!!Jak Start??
feloo...no.22007-05-19 15:23:00
12 mi sie dziś podobała gra przemka na prawej, zagrał kapitalnie, dobrze kalons, super felo na stoperze, z trutniem, Grzesiek Nika wreszczie bronil normlanie, pewny na przed polu, spoko gra była jego. środek zagrał wreszcie na swoim pozziomie, lachu 10 bramka stadiony świata, zdzicho też ok, łaja taktycznie bardzo poprawnie. Było dobrze a wynik mógł być dużo wyższy
442007-05-19 15:36:00
13 czopy z kamionki dostali bęcary
szczota2007-05-19 15:42:00
14 Łosos-limanovia2-0 Normalnie masakra jak nas przekrecili. W 20 minucie nasz zawodnik dostal 2 zolta za rzekome kopniecie zawodnika Lososia. niehwizdniety dla nas ewidentny karny- gosc rozpedzony na 8 metrze zosatje sciety dwoma wyprostowanymi nogami ale oczywiscie njic nie bylo. 1 polowe przegralismy 2-0. W drugiej na poczatku sedzia zagwizdal rzut karny za rzekomy faul na 18 metrze!!! Jednak sprawiedliwosci stalo sie za dosc i nasz bramkarz obronil. Losos juz do konca nie wychodzil ze swojej polowy ale niestety mimo kilku swietnych okazjii nie udaloi sie nam juz nic strzelic. Po takim sedziowaniu odniechciewa sie grac w pilke. Pozdro
Limanovia2007-05-19 18:44:00
15 znając was to napewno sedzia was nie przekrecił wiecej płaczecie niz jest...I taka jest prawda
ads2007-05-19 19:17:00
16 44 dzieki za pochwałe ale szczerze mówiąc mogłem zagrać dużo lepiej , ale brakło sił po wczorajszych zawodach . Aha niestety za tydzień mnie nie ma bo będe w Gdańsku :(
Przemo2007-05-19 19:43:00
17 jaki wynik trampkarzy???
Mordarka2007-05-19 19:51:00
18 dzisiaj przegralismy mecz z lososiem po skandalicznym zachowaniu pana sedziego ktory pokazywal dobitnie na boisku ze przegramy. wykluczyl naszego stopera[dwie zolte za nic]jednym slowem patologia.PZDR
lima2007-05-19 19:54:00
19 Trampkarze wygrali 9:0 a mogło być conajmniej z 15:0 . Jednym slowem pogrom . Nagrałem chyba 7 bramek , mam nadzieje że jak przyniose płytke ze zdjeciami to zostana zamieszczone .
Przemo2007-05-19 19:54:00
20 nie zycze nikomu takiego sedziego powinni wyp...dolic takich cw..i na zbity ryj
lima22007-05-19 19:56:00
21 mordarka wygrała 5:1 z płomieniem
Mordarka2007-05-19 19:58:00
22 do ads jak bys byl to moglbys sie wypowiadac.I tak nie oddamy nikomu 1 miejsca
lima2007-05-19 20:05:00
23 Limanovia góno prawda aleksandrowski z w meczu z nami tez w huja walił wiec poprostu sędziowie sędziują za swoimi drużynami i tyle. a wy wcale nie jesteście lepsi od reszty ligi tylko przez pewną częśc sezonu graliście konsekwentnie. ps według mnie Dobrzanka jest dużo lepsza od was.
kibic z dobrej2007-05-19 20:05:00
24 kibicu z dobrej to czemu nie jestescie na pierwszym miejscu jak sie wypowiadasz to pomusl
lima2007-05-19 20:08:00
25 Limanovia mozna juz powiedziec wygrala lige... ale juz wiele osob potwierdzilo ze nie moze awansowac;) takie przepisy. I nie płaczcie ze was sedzia przekrecil, bo nas w meczu z wami tez! A zreszta to niewiem czy na polskich boiskach znajdziesz chodz jednego uczciwego sedziego;) pozdro
Karl@72007-05-19 20:13:00
26 Dokładnie życze wam dużo sukcesów a w meczu z nami byliście lepsi to prawda ale jak przegraliście to nie płacz że was sędzia przekrecił bo w meczu z wami u was spokojnie powinien gwiznąć karnego, a wasze hamskie zachowania i prowokacje jakoś dziwnie nie widział wiec szacunek za pierwsze miejsce ale jak się okazuje można i z wami wygrac. Brawo dla Łososia
kibic z dobrej2007-05-19 20:36:00
27 brawo chlopaki za walkę
>RuPi<2007-05-19 22:26:00
28 czy tabela juniorów jest aktualna???
li@2007-05-20 10:55:00
29 jesli chcecie zobaczyc aktualna strone juniorow to prosze:::http://www.pilka.sadeckie.pl/liga.php?id=16:::to jest strona sadeckiej pilki noznej junioro wszystkich lig seniorow trampkarzy.PZDR:))i powo
lima2007-05-20 11:43:00
30 tylko ::::sadeckie::::razem sory
lima2007-05-20 11:47:00
31 do LIMANOVII. no chlopaki gracie najrowniej w sezonie i zaslugujecie na to pierwsze miejsce. jak was nie puszcza na wydzielona to nie widze w sumie tam innego zespolu, glownie biorac pod uwage wasze zaplecze. ale nie mowie pilkarzy macie tez kilku dobrych. a jezeli chodzi o wasza porazke to pisze ponizej:
dobrzaneczka2007-05-20 12:25:00
32 moze was i przekrecili. uwazam jednak ze zasluzyliscie na to. poniewaz poza klikoma dobrymi pilkarzami macie w druzynie mnostwo chamow. prowakacje, lokcie, wyzwiska gdy sedzi nie wiedzi. no i wkoncu pan sedzie dostrzegl ze wasz stoper kopie zawodnika bez pilki. bo dam wszystkie pieniadze ze tak zrobil. nauczcie sie chlopaki(niektorzy) zachowywac fair na boisku, a wtedy te komentarze beda duzo milsze. ale poki chaniakujecie to niech was kroja sedziowie, to moze sie czego nauczycie. zaslugujecie na pierwsze miejsce, ale popracujcie nad soba
33 *czegos
dobrzaneczka2007-05-20 12:26:00
34 Szkoda wyjazdu tego chłopaka co strzela tyle goli. Start pauzował :)
Start2007-05-20 13:04:00
35 do drozyny Dobrzanki.....gra cos Skalnik pilka,mamy sznse z nimi,teraz gramy na wyjezdzie z nimi i nie wiemy czy trzeba sie bac??a
lima2007-05-20 15:35:00
36 skalnik jest dramat trzeba tylko miec ostatnie podanie i po nich, pomocy nie mają wogóle, gładzitko ich pykniecie
kibic2007-05-20 17:21:00
37 te huje z malinovii nie umiejo groc, som ciency jhak tupy wenza!!! Sendzia gora!!! wszyscy wiedza ze stradomka jest najlepsza tylko brakuje nam ostatniego podania
stradomka rullez2007-05-20 20:14:00
38 Stradomka wypas! Kocham was!!! ciebie staszek też kochamy!!! gdyby nie ty swiat byłby zbyt piękny...
fan stradomki2007-05-20 20:20:00
39 panowie bede jakies fotki z meczu Limanovia-Dobrzanka ??? pozdro
lim5&162007-05-20 20:54:00
40 będą zdjecia z meczu seniorów jutro a jak dostane zdjecia z meczu juniorów to tez umieszcze.
w72007-05-20 22:47:00
41 Gdyby któryś z juniorów zaglądajacych na forum 1 ligi juniorow starszych stworzonej przez voznego był tam na forum to prosze o przekazac Voznemu zeby sprawdzil poczte...
Start2007-05-21 01:08:00
42 okej:)
la9a2007-05-21 12:47:00
43 w7 dzieki na odp :) pzr
lim5&162007-05-21 16:29:00
44 Dobra niestety nie jest zbyt dobra zeby pokonac Limanovie!!!
Limanowia Rulez!!!2007-05-21 19:50:00
45 łosos góra!!!! a wy cieniasy z limanowej przypomnijcie sobie co było w tamtej rundzie kiedy sędzia wyrzucił dwóch piłkarzy łososia w tym bramkarza! a dobrzanka to nawet dodra jest ale boisko ma zryyyyyte!
pitbull2007-05-22 08:20:00
46 poczekaj w przyszlym sezonie jak odejdą wasze 88, my mamy tylko dwóch a wy połowe składu. wiec w przyszłym sezonie hehehe przyjdzie pora na rewanż!!!!!
kibic2007-05-22 08:27:00
47 limanovia górą i tak nas nikt nie przegoni!!!!!
lima2007-05-23 10:35:00
48 w tym sezonie nie ale za rok??
feloo...no.22007-05-23 15:47:00
49 "85 minucie po błędzie naszych obrońców napastnik Skalnika wyszedł na czystą pozycję," tu bym się kłucił:):):)pozdro