2021-05-02 17:30

3 pkt zostają w dobrej... 2012-10-06
15:40:25

Dobrzanka Dobra 1:0 KS Tymbark

Dziś przyszedł czas na spotkanie derbowe naszych trampkarzy. A mianowicie młodzi Bad boys zmierzyli się z  zespołem KS Tymbark. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:45. Początek meczu to była głównie gra w środku pola ,dużo walki jak to w derbach bywa. Swoje okazje w I części meczu mieli: Kuchta, Tarasek i Tomera ale niestety nie mieli szczęścia w swoich okazjach. Do połowy mamy wynik bezbramkowy. Na drugą połowę drużyna trampkarzy wyszła skoncentrowana i głodna zwycięstwa. Już po przerwie wynik meczu mógł zmienić Maciek Kuchta strzałem z dystansu, ale niestety tym razem mu się nie udało. Dobrzanka z minuty na minutę powiększała swoją przewagę a Tymbark był zsuwany do defensywy. Ok. minuty 50 w środku pola wywalczył sobie Maciek Kuchta i strzałem z dystansu w długi róg bramki zamieszcza futbolówkę w siatce.  Gospodarze mogli powiększyć przewagę ale niestety im szczęścia nie sprzyjało. Tymbark też miał pare sytuacji ale to nie był ich dzien. Wynik tego meczu kończy się wygraną Dobrzanka noi przyznajmy ze zasłużenie. Byli lepsi to trzeba przyznać.. W następnym meczu nasza drużyna zmierzy się z ekipą Laskovii Laskowa. Przypominam o tym żeby chodzić na treningi i nadrabiać zaległości których każdy z nas ma wiele.. Dzięki za walkę chłopcy!!