Porażki na boisku faworyta!

Trampkarze:

Sokół Słopnice 7:1(2:1) DOBRZANKA DOBRA- gol Krzysiek Judka

DOBRA: Koza- Gdowicz, Smoleń, Szyrszeń, Koza- Bieda, Zawada, Miśkowiec T, Miśkowiec S- Judka, Tarasek oraz  grali: Kuchta, Hołuj, Czopek

Dobra pierwsza połowa ze sporą przewagą w organizacji gry, i posiadaniu piłki. Fatalna druga połowa a w zasadzie krytyczne 10 min w których nasi chłopcy stracili 4 bramki, tracąc kontrole nad emocjami i meczem, popełniając proste błędy, które na co dzień im się nie zdarzają. Mimo słabego wyniku, przebieg całego meczu nie odpowiada uzyskanemu rezultatowi. Drużyna czyni postępy, zdobywa kolejne doświadczenie i z miesiąca na miesiąc staje się lepszą ekipą. Bardzo dobry mecz Krzyśka Judki oraz w pierwszej połowie Patryka Szyrszenia

Juniorzy:

Sokół Słopnice 2:1(0:1) DOBRZANKA DOBRA- gol Chochół Kamil

DOBRA: Kawalec- Jarosz, Koza, Chochół Ł(60 Hołuj), Skwarczek- Mysza(60 Palka), Czyrnek, Kulig, Niedojad(70 Jasiński)- Chochół K, Kuchta

Mecz walki, jak to zwykle w meczach Sokoła i Dobrzanki, toczony w dobrym tempie. Świetna pierwsza połowa i wyraźna przewaga w grze oraz sytuacjach bramkowych. Druga połowa to zdecydowana utrata sił(słaby okres przygotowawczy czołowych zawodników), ambitna gra Słopnic oraz prosty błąd przy golu na 1:1. W końcówce "strzał życia" młodego zawodnika Sokoła dał  3pkt gospodarzom. Cieszy powrót do walki Łukasza Chochoła, który był "królem polowania" w pierwszej połowie oraz powrót w dobrym stylu utalentowanego Łukasza Czyrnka. Wracają piłkarze, wraca klimat. Dobrzanka żyje i walczy;))))

Dodane przez: admin, wyświetleń: 2996, Skomentowano 1 raz