2021-05-02 17:30

Porażka z liderem... 2007-07-08
13:43:00

LKS Mordarka 5 - 1 (1:1) LKS Dobrzanka Dobra... Takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych najmłodszych piłkarzy - trampkarzy. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana, czego wynikiem był gol naszego najlepszego strzelca w tym sezonie - Wojtaa Kołodzieja. Druga połowa to niestety inna bajka... O naszej porażce zadecydowały przede wszystkim koszmarne indywidualne błędy. Ten wynik to dobra lekcja dla tych młodych chłopców. Nasi obecni juniorzy w ich wieku też zdobywali w taki sposób doświadczenie, a dzisiaj jak widać są prawie na samym szczycie. Nie należy załamywać rąk tylko wziąć się w garść i jeszcze mocniej trenować! Jednak wszyscy w klubie w nich wierzymy, bo są jeszcze bardzo młodzi ale za kilka będziemy z nich mieli sporą pociechę.

Dodane przez: Karl@7, wyświetleń: 2316, Skomentowano 16 razy