Wszystkiego naj... naj... najlepszego i wielu wspaniałych bramek w barwach Dobrzanki!

Dobrzanka Dobra 4:2(0:1) Orkan Niedźwiedź

Bramki Daniel Mysza x2, Kamil Mysza, Jasinski Adam

Asysty : Kuchta Maciej, Michał Krywoborodenko x2, Adrian Opyd

Skład: Tomek Koza(Br.), Michał Krywoborodenko (), Michał Koza, Kamil Kulpa, Adrian Opyd, Karol Skwarczek, Tomek Piętoń(Szymek Gąsior) , Maciek Kuchta, Maciek Tarasek- (Kamil Mysza), Daniel Mysza-(Krzysiek Judka), Adam Jasiński

Drugie zwycięstwo juniorów w tym sezonie . Mimo iż Orkan zajmuje ostanie miejsce w tabeli, postawił duży opór Po pierwszej połowie widniał wynik 1:0 dla drużyny gości, lecz w przerwie dobra motywacja pozwoliła szybko przynieść oczekiwane efekt. Po doskonałym dograniu Od Macka Kuchty , Daniel Mysza doprowadza do wyniku 1:1. Gra z minuty na minutę była coraz lepsza . Około 60 minuty doskonała akcja Adriana Opyda, który idealnie wystawił piłkę Danielowi, a ten już wiedział co z nią zrobił . Druga bramka w meczu Daniela Myszki i wychodzimy na prowadzenie. Gra byłą kontrolowana i każdy wiedział że żaden błąd nie może się przytrafić. Około minuty 65 doskonałym rajdem lewą flanką popisał się Michał „Jakub Wawrzyniak” Krywobodenko, który dograł idealnie do Adama Jasińskiego a ten dzięki nowemu obuwiu zdobywa 3 bramkę w 3 spotkaniu. (Korki były tak widoczne że Michał wiedział gdzie dokładnie stoi dobrzański Radamel Falcao). Wynik 3:1 dla Dobrej nei był ostatecznym. W minucie ok. 80 dokładną wrzutkę Krywa wykorzystuje wprowadzony na murawę Kamil Mysza. Wynik sprawiedliwy, który doskonale obrazuje kto dominował na boisku. Cała drużyna spisała się doskonale, nie ma kogo ganić za słabszą postawę. Warto natomiast wyróżnić Tomka Kozę , który jako junior młodszy spisał się bez zarzutów. Już za tydzień wyjazdowy mecz z Witowem.

Dodane przez: OWSIK, wyświetleń: 3082, Skomentowano 0 razy