Krokus Przyszowa 0:4(0:2) DOBRZANKA DOBRA

Krokus Przyszowa 0:4 Dobrzanka Dobra (0:2)

Nika Grzesiek – Joniec Michal , Dziadoń Wojtek, Jantos Alan, Palka Adam – Krywoborodenko Marcin , Dziadon Karol, Chochół Kamil(85’ Jasiński Adam), Kulig M(45’Gąsior Maciek) - Podgórny(65’ Kuchta Maciek), Lach Damian (45’Palkij Daniel)

Bramki : Samobój, Krywo Marcin, Palkij Daniel, Krywo Marcin

Mecz z przedostatnią drużyną w tabeli wydawać się powinien dosyć prosty, ale dzisiejsze spotkanie do takich nie należało, a zwłaszcza początek. Drużyna gości ledwie zebrała się na mecz, co jest dość rzadkim przypadkiem w Limanowskiej A-klasie . Początek meczu nie był łatwy dla Dobrej. Ciężko było znaleźć swoje miejsce na boisku bo rywali było tylko 9 (Po kilkunastu minutach , zawodnicy w żółwim tępię uzbierali 11 ).
W 20 minucie dobrze wykonanym stałym fragmentem gry popisał się Adam Palka. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od zawodnika Krokusu i Bad-Boys wychodzą na prowadzenie . Spokojna i cierpliwa gra z minuty na minutę przynosła efekty. Około 35 minuty Adam Podgórny wystawił piłkę Marcinowi Krywo , któremu pozostało tylko przyłożyć nogę i umieścić futbolówkę w siatce. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0 dla Dobrej . Wynik mógł być wyższy lecz nieskuteczność odegrała dużą rolę. W przerwie trener postanowił wpuścić dwóch starych lisów Dobrzańskiej piłki (Daniel Palkij & Maciek Gąsior). Już 5 minut po przerwie wynik podwyższa się . za sprawą wprowadzonego na boisko „Łysego”. Gra już przynosiła z minuty na minutę coraz większą przyjemność. Znów kibice mogli ujrzeć więcej bramek lecz niestety skuteczność znów nie byłą mocną stroną Dobrzanki. Dopiero w 80 minucie udało się strzelić bramkę . Po raz drugi w spotkaniu sposób na rywala znalazł Marcin Krywoborodenko. Mecz zakończył się wynikiem sprawiedliwym 4:0 dla gości. Gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Dobrzanka odnotowywuje 4 zwycięstwo z rzędu, zbliżając się tym samym do lidera rozgrywek AKS Ujanowice.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na stadion w następną niedzielę gdzie do dobrej przyjedzie Jaworzanka Jaworzna, która jest w świetnych humorach po dzisiejszym zwycięstwie z Gorcami Kamienica 4:2