2021-05-02 17:30

VII Memoriał im. Mariana Gąsiora 2015-12-17
21:20:09

FAZA GRUPOWA!

Dzisiaj o godzinie 18:45 na hali w Publicznym Gimnazjum w Dobrej odbyło się losowanie grup VII memoriału im. śp. Mariana Gąsiora - założyciela Dobrzanki. Losowanie odbyło się z udziałem większości kapitanów drużyn biorących udział w tym turnieju. Losowanie przebiegało na zasadzie I koszyka rozstawionego, reszta zespołów była losowana z jednego koszyka. Zespołami rozstawionymi byli:

I - ŚWIATA KLASOWA, HUTA SZKŁA, BLACK AND YELLOW, ŚLIWÓWKA

Faza grupowa będzie rozgrywana w 4 grupach, z których trzy będą liczyć 6 zespołów, a ostatnia 5.
W woli ścisłości: mecze w grupach rozgrywane są w systemie każdy z każdym, mecz trwa 7 minut, bez przerw, bez przedłużania spotkania. W razie jakiejś dłuższej przerwy czas jest zatrzymywany przez sędziego.

Grupa D: 10 meczów – 80 minut. 14:50-16:10

Z grup wychodzą po dwie najlepsze drużyny – zostaje nam 8 zespołów z 23.
Tworzymy pary ćwierćfinałowe, za pomocą losowania.
Rozstawione drużyny z pierwszych miejsc w grupie łączą się w pary z drużynami nie rozstawionymi, które zajęły drugie miejsce w grupie.
Godzina 16:10 - losowanie

Od 16:30 – ćwierćfinały, mecz po 2x6 minut (z minutową przerwą). Tutaj mecze mogą być minimalnie przedłużane, do skończonej akcji. W razie dłuższych przerw, mogą być one dłuższe.
I para: 16:40 - 16:55
II para: 17:00 – 17:15
III para: 17:20 – 17:35
IV para: 17:40 – 17:55

Od 18:00 – półfinały (2x7 minut + minutowa przerwa)
18:00 – 18:20 I para – III para
18:20 – 18:40 II para – IV para
19:00 – mecz o III miejsce (2x8 minut + minutowa przerwa)
19:20 – FINAŁ (2x8 minut + minutowa przerwa)

Składy:
1. Black Dragons: Krystian Trzópek, Bartłomiej Lach, Michał Hołuj, Bartosz Fornal, Szymon Miśkowiec
2. Huta Szkła: Karol Dziadoń, Wojciech Dziadoń, Marek Dziadoń, Tomasz Niedojad, Michał Joniec, Daniel Palkij, Adam Palka
3. Ślimaki: Adrian Hołuj (C), Łukasz Chochół, Dawid Niedojad, Alan Jantos, Damian Miśkowiec, Józef Podgórni, Krzysztof Podgórni, Sebiastian Miśkowiec

4. FC Lulki: Maciej Kuchta (C), Łukasz Ryż(Cdz), Mateusz Soja, Adam Ranosz, Mateusz Wróbel, Mariusz Dudzik
5. Black and Yellow: Michał Krywobodorenko (C), Rafał Pietrzak, Eryk Tomera, Krzysztof Judka, Krzysiek Smoleń, Damian Smoleń, Kamil Kęska(Cdz)
6. AKS Wolni Strzelcy: Jarosław Gąsior (C), Kacper Palkij, Konrad Baran, Michał Bulanda, Damian Czyrnek, Kamil Czyrnek, Dawid Brzeń, Kamil Kołodziej, Wojciech Kawalec, Kacper Banach(Cdz)
7. FC Ponalewce: Krzysztof Palkij, Kamil Palkij, Mateusz Surdziel (C), Adrian Sołtys, Tomasz Klejdysz
8. FC Buskadores: Mateusz Nadkański, Marcin Piwko, Tomasz Michoryczk, Mariusz Piwko, Łukasz Michorczyk, Maciek Śliwa
9. Śliwówka: Staszek Kołodziej (C), Arek Zawada, Trzópek Wojciech, Michał Bator, Michał Kuchta, Paweł Kuchta, Piotr Kuchta, Darek Kuchta
10. MC Kuzyni: Tomek Wątor, Patryk Grabolle, Kamil Mysza, Piotr Leśniak, Szymon Sobczyk, Damian Jarosz, Marcin Gąsior, Grzegorz Palka (C)
11. DP: Krzysztof Smaga (C), Paweł Cygal, Kacper Cygal, Waldemar Dulik, Mirosław Dulik, Łukasz Trzópek, Kamil Trzópek, Kamil Judka, Tomasz Trzaska
12. ImmortalsTeam: Karol Pietrzak, Bartosz Marek, Dominik Bieda, Daniel Skwarczek (C), Tomasz Miśkowiec, Kacper Majerski
13. #NieDojechali#: Józef Gargas (C), Andrzej Gargas, Krystian Czech, Patryk Kaleta, Piotr Kubisz, Mateusz Kubisz, Andrzej Górski
14. FC Potrop Półrzycki: Andrzej Bielski (C), Łukasz Boczoń, Michał Boczoń, Łukasz Boczoń, Mirosław Sabura, Marcin Boczoń, Szymon Gdowicz, Wojciech Gdowicz
15. FC Drywno: Patryk Szyrszeń (C), Albert Czopek, Sławomir Lach, Kacper Gąsiorek, Maciej Żak
16. Fatalny Klan: Daniel Mysza, Tomasz Jarosz (C), Tomasz Gąsior, Kamil Kulpa, Adam Jasiński, Tomasz Piętoń, Albert Wąsowicz (Cdz)
17. FC Fighterzy: Grzegorz Król, Konrad Węglarz (C), Kazimierz Węglarz, Kamil Lulek, Mariusz Miśkowiec
18. FC Propsy: Damian Boczoń (C), Paweł Kaczor, Krystian Kowalski, Jan Skwarczek, Krzysztof Węgrzyn
19. KS Turoń Wilczyce: Piotr Podsiadło (C), Kamil Majerczyk, Kamil Walczak, Dawid Jasiński, Daniel Wójtowicz

20. Supa Strikas FC: Kamil Spisak (C), Mikołaj Cudek, Jakub Morajko, Patryk Trzepaczka, Dawid Miśkowicz, Mateusz Trzópek, Kacper Morajko
21. Wielki Wąż Anakonda: Maciej Mrózek, Michał Wróbel (C), Damian Opyd, Adrian Opyd, Michał Smoleń, Michał Ubik, Tomasz Ubik, Michał Dąbrowa
22. Say Goodbye FC: Maciej Tarasek (C), Darek Boczoń, Piotr Kuchta, Marcin Boczoń
23. Świata Klasowa: Adam Podgórny, Przemysław Podgórni, Grzegorz Nika, Marcin Krywobodorenko, Grzegorz Palkij, Michał Koza, Damian Lach, Ania Toporkiewicz

Każda z drużyn ma obowiązek stawić się na wyznaczoną godzinę - na nikogo czekać nie będziemy. Czas mamy wyznaczony i drużyna która nie pojawi się na boisku o danej godzinie - zostanie ukarana walkowerem!

Poniżej regulamin turnieju:
1. Rozlosowano 4 grupy, w których jest odpowiednio - 6 w grupie A i 5 w grupach B, C i D.
2. W turnieju bierze udział 21 zespołów, zbudowane w maksymalnie 10-osobowym składzie.
3. O kolejności w tabeli decyduje największa zdobycz punktowa. W razie gdy drużyny mają taką samą ilość punktów, decyduje bilans bramek, a dopiero na końcu bilans bezpośredniego spotkania. Gdy wszystkie wyżej wymienione warunki są na remis organizator organizuje dodatkową serię rzutów karnych.
4. Drużyna, która otrzyma promocję awansu (uplasuje się na miejscu pierwszym lub drugim) gra dalej. Dalsze fazy są rozpisane. Pozostałe drużyny odpadają z gry.
5. Gramy piłką przeznaczoną do gry w futsal.
6. Na hali nie obowiązuje przepis o „spalonym”.
7. Na hali nie obowiązuje rzut z autu zza głowy. Gramy z ziemi, zza boiska lub z linii. Prosimy o dosyć staranne wykonywanie autów.
8. Grę od bramki zawsze wznawia bramkarz.
9. Brutalne i taktyczne faule, a także niesportowe zachowania będą karane minutami – odpowiednio 1 minuta lub 2 minuty.
Wybitnie nie sportowe zachowanie – kara meczu i wykluczenie do końca spotkania, a nawet „wyjazd” z całego turnieju. Motywem przewodnim turnieju jest dobra zabawa i gra w piłkę nożną.
10. Mecze grupowe trwają 7 minut bez przerwy bez czasu doliczonego. Gra na czas może zostać ukarana karami minutowymi. Mecze ćwierćfinałowe będą trwały 2x6 minut + minutowa przerwa, wówczas sędzia może sobie pozwolić na czas doliczony w postaci dokończenia akcji (podobnie w przypadku meczów półfinałowych i finałowych). Mecze półfinałowe 2x7 minut, natomiast mecz o III miejsce i finał 2x8 minut.
11. Drużyna mająca w swoim składzie więcej niż dwóch zawodników spoza gminy Dobra zostaje automatycznie zdyskwalifikowana.
12. Spotkania będą sędziowane przez następujących sędziów: Grupa A – Alan Jantos, Grupa B – Jarosław Kordeczka Grupa C - ??? Grupa D - ???
13. Drużyna nie biorąca udziału w meczu, udaje się na trybuny!
14. Drużyna która nie stawi się na placu gry o wyznaczonej godzinie, zostaje ukarana walkowerem. Nie możemy sobie pozwolić nawet na minimalne opóźnienia, gdyż wszystko jest zaplanowane co do minuty i musimy się z wszystkim wyrobić do godziny 20:00.
Osoby nie respektujące regulaminu zostaną usunięte z obiektu!!!
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Widzimy się w sobotę, będziemy się starać, aby relacja z turnieju przebiegała również u nas na stronie - żeby każdy wiedział co i jak się dzieje. Udanej zabawy! :)

Dodane przez: Jarrek, wyświetleń: 5027, Skomentowano 0 razy