ROZPISKA TURNIEJU! 2016-12-14
23:01:11

VIII Memoriał im. Mariana Gąsiora.

FAZA GRUPOWA!

Dzisiaj o godzinie 19:45 na hali w Publicznym Gimnazjum w Dobrej odbyło się losowanie grup VIII memoriału im. śp. Mariana Gąsiora - założyciela Dobrzanki. Losowanie odbyło się z udziałem większości kapitanów drużyn biorących udział w tym turnieju. Losowanie przebiegało na zasadzie I koszyka rozstawionego, reszta zespołów była losowana z jednego koszyka. Zespołami rozstawionymi byli:

I – HUTA SZKŁA, FATALNY KLAN, BLACK AND YELLOW, KOTLECIKI SCHABOWE

Faza grupowa będzie rozgrywana w 4 grupach, z których dwie pierwsze będą liczyć 6 zespołów, a dwie ostatnie 5.
W woli ścisłości: mecze w grupach rozgrywane są w systemie każdy z każdym, mecz trwa 7 minut, bez przerw, bez przedłużania spotkania. W razie jakiejś dłuższej przerwy czas jest zatrzymywany przez sędziego.

Grupa D: 10 meczów – 80 minut. 14:30-16:00

Z grup wychodzą po dwie najlepsze drużyny – zostaje nam 8 zespołów z 22.
Tworzymy pary ćwierćfinałowe, za pomocą losowania.
Rozstawione drużyny z pierwszych miejsc w grupie łączą się w pary z drużynami nie rozstawionymi, które zajęły drugie miejsce w grupie.
Godzina 16:00- losowanie

Od 16:15 – ćwierćfinały, mecz po 2x6 minut (z minutową przerwą). Tutaj mecze mogą być minimalnie przedłużane, do skończonej akcji. W razie dłuższych przerw, mogą być one dłuższe.
I para: 16:15 - 16:30
II para: 16:35 – 16:50
III para: 16:55 – 17:10
IV para: 17:15 – 17:30

Od 17:40 – półfinały (2x7 minut + minutowa przerwa)
17:40 – 18:00 I para – III para
18:05 – 18:25 II para – IV para
18:40 – mecz o III miejsce (2x8 minut + minutowa przerwa)
19:05 – FINAŁ (2x8 minut + minutowa przerwa)

Składy:
1. AKS Wolni Strzelcy I: Jarosław Gąsior, Piotr Więcek(Cdz), Maciej Kulig, Michał Koza, Kamil Kołodziej, Tomasz Michorczyk
2. AKS Wolni Strzelcy II: Konrad Baran, Artur Brzeń, Kacper Banach(Cdz), Jan Kubowicz, Michał Bulanda, Damian Czyrnek, Kamil Kulpa
3. Black and Yellow: Rafał Pietrzak, Damian Smoleń, Krzysztof Judka, Eryk Tomera, Jakub Pałys, Marcin Krywoborodenko, Michał Krywoborodenko, Dawid Plata(Cdz)
4. Black Dragons: Krystian Trzópek, Michał Hołuj, Bartłomiej Lach, Bartosz Fornal, Filip Goryczka, Dominik Skwarczek
5. Długa na Pawła: Tomasz Klejdysz, Adrian Sołtys, Łukasz Sołtys, Szymon Gdowicz, Krzysztof Palkij, Mateusz Surdziel, Bartłomiej Żak
6. DP: Krzysztof Smaga, Łukasz Trzópek, Kacper Trzópek, Waldemar Dulik, Mirosław Dulik, Kamil Judka, Paweł Cygal, Kacper Cygal
7. Elitarna Grupa Budowlana: Paweł Wątor, Marcin Bień, Paweł Bień, Szczepan Gąsior, Michał Gąsior, Marek Impreza, Stanisław Podgórni, Piotr Tylek, Wojciech Kosmal
8. Fatalny Klan: Daniel Mysza, Tomasz Gąsior, Tomasz Jarosz, Adam Jasiński, Sebastian Miśkowiec, Tomasz Piętoń, Albert Wąsowicz(Cdz)
9. FC Bears: Arkadiusz Hołuj, Radosław Hołuj, Mateusz Hołuj, Szymon Miśkowiec, Kacper Trzópek, Kacper Lach
10. Chryzantemy Złociste: Jakub Miłek, Dominik Wróbel, Piotr Węgrzyn, Piotr Łaskuda, Jakub Boczoń, Kacper Drożdżak
11. FC Kingłopy: Maciej Tarasek, Artur Kuchta, Darek Boczoń, Marcin Boczoń, Piotr Kuchta, Piotr Podsiadło, Michał Banik(Cdz)
12. FC Potrow Półrzeczki: Andrzej Bielski, Marcin Boczoń, Michał Boczoń, Łukasz Boczoń, Damian Boczoń, Mariusz Dudzik
13. Huta Szkła: Karol Dziadoń, Wojciech Dziadoń, Michał Joniec, Daniel Palkij, Grzegorz Palkij, Tomasz Niedojad, Mateusz Dąbrowa(Cdz), Adam Palka, Maciej Gąsior, Dawid Niedojad
14. Jaja na Twardo: Karol Pietrzak, Daniel Skwarczek, Tomasz Miśkowiec, Bartosz Marek, Wojciech Gdowicz, Albert Zawada, Kacper Skrzatek(Cdz)
15. Kołki Cypryjskie: Kamil Majerczyk, Dawid Jasiński, Kamil Walczak, Krystian Kołodziej, Marcin Kuczaj(Cdz)
16. Kotleciki Schabowe: Kamil Chochół, Adrian Hołuj, Marcin Skwarczek, Łukasz Chochół, Damian Miśkowiec, Dominik Skwarczek
17. Nazwa nie gra: Mateusz Soja, Maciej Kuchta, Maciej Mrózek, Adam Ranosz, Mateusz Wróbel, Łukasz Ryz(Cdz)
18. Nie ma czasu: Karol Skwarczek, Kamil Mysza, Patryk Grabolle, Adrian Kanior, Paweł Zając, Dariusz Porębski(Cdz), Artur Gruca, Dariusz Wątor, Piotr Leśniak, Gabriel Czyrnek
19. Świata Klasowa: Adam Podgórny, Grzegorz Nika, Przemysław Podgórni, Anna Toporkiewicz, Rafał Żabówka, Paweł Prokocki, Kamil Kęska(Cdz)
20. Team Spiryt: Patryk Szyrszeń, Sławomir Lach, Maciej Żak, Krzysztof Węgrzyn, Albert Czopek, Kacper Gąsiorek(Cdz)
21. Team Warriors: Dominik Bieda, Roman Koza, Robert Żabówka, Kacper Majerski, Konrad Węglarz, Kamil Pławecki(Cdz)
22. WWA: Michał Wróbel, Michał Kuchta, Darek Kuchta, Wojciech Trzópek, Piotr Kuchta, Marek Dudzik, Adrian Opyd, Damian Opyd

Każda z drużyn ma obowiązek stawić się na wyznaczoną godzinę - na nikogo czekać nie będziemy. Czas mamy wyznaczony i drużyna która nie pojawi się na boisku o danej godzinie - zostanie ukarana walkowerem!

Poniżej regulamin turnieju:
1. Rozlosowano 4 grupy, w których jest odpowiednio - 6 w grupie A i B i 5 w grupach C i D.
2. W turnieju bierze udział 22 zespołów, zbudowane w maksymalnie 10-osobowym składzie.
3. O kolejności w tabeli decyduje największa zdobycz punktowa. W razie gdy drużyny mają taką samą ilość punktów, decyduje bilans bezspośredniego spotkania, a w przypadku remisu decyduje bilans bramek. Gdy wszystkie wyżej wymienione warunki są na remis organizator organizuje dodatkową serię rzutów karnych.
4. Drużyna, która otrzyma promocję awansu (uplasuje się na miejscu pierwszym lub drugim) gra dalej. Dalsze fazy są rozpisane. Pozostałe drużyny odpadają z gry.
5. Gramy piłką przeznaczoną do gry w futsal.
6. Na hali nie obowiązuje przepis o „spalonym”.
7. Na hali nie obowiązuje rzut z autu zza głowy. Gramy z ziemi, zza boiska lub z linii. Prosimy o dosyć staranne wykonywanie autów.
8. Grę od bramki zawsze wznawia bramkarz.
9. Brutalne i taktyczne faule, a także niesportowe zachowania będą karane minutami – odpowiednio 1 minuta lub 2 minuty.
Wybitnie nie sportowe zachowanie – kara meczu i wykluczenie do końca spotkania, a nawet „wyjazd” z całego turnieju. Motywem przewodnim turnieju jest dobra zabawa i gra w piłkę nożną.
10. Mecze grupowe trwają 7 minut bez przerwy bez czasu doliczonego. Gra na czas może zostać ukarana karami minutowymi. Mecze ćwierćfinałowe będą trwały 2x6 minut + minutowa przerwa, wówczas sędzia może sobie pozwolić na czas doliczony w postaci dokończenia akcji (podobnie w przypadku meczów półfinałowych i finałowych). Mecze półfinałowe 2x7 minut, natomiast mecz o III miejsce i finał 2x8 minut.
11. Drużyna mająca w swoim składzie więcej niż dwóch zawodników spoza gminy Dobra zostaje automatycznie zdyskwalifikowana.
12. Spotkania będą sędziowane przez następujących sędziów: Grupa A – Michał Joniec, Grupa B – Jarosław Gąsior, Grupa C – Michał Krywoborodenko, Grupa D – Rafał Pietrzak
13. Drużyna nie biorąca udziału w meczu, udaje się na trybuny!
14. Drużyna która nie stawi się na placu gry o wyznaczonej godzinie, zostaje ukarana walkowerem. Nie możemy sobie pozwolić nawet na minimalne opóźnienia, gdyż wszystko jest zaplanowane co do minuty i musimy się z wszystkim wyrobić do godziny 20:00.
Osoby nie respektujące regulaminu zostaną usunięte z obiektu!!!
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Widzimy się w sobotę, będziemy się starać, aby relacja z turnieju przebiegała również u nas na stronie - żeby każdy wiedział co i jak się dzieje. Udanej zabawy! :)

Dodane przez: Jarrek, wyświetleń: 4217, Skomentowano 0 razy