2021-05-02 17:30

Sekcje młodzieżowe. 2017-06-03
10:44:45

Raport z poczynań juniorów starszych.

W ostatnim czasie nasi juniorzy rozegrali 6 spotkań, 5 z nich zwyciężyli a w jednym musieli uznać wyższość rywala. W 18 meczach obecnego sezonu juniorzy zdobyli 41 punktów, zajmują drugą pozycję w tabeli. Do końca sezonu pozostały 2 kolejki.

06.05.2017r.
LKS Dobrzanka Dobra 1:3 KS Tymbark
Bramka: Albert Zawada

Skład: Palkij (60’ Klejdysz)- Bieda, Szyrszeń, Żabówka, Pałys – Zawada (85’ Hołuj), Miśkowiec, Gdowicz – Judka (85’ Trzópek), Piętoń, Goryczka

13.05.2017r.
LKS Jodłownik 3:4 LKS Dobrzanka Dobra
Bramki: samobój,  Pałys, Judka, Smoleń

Skład: Klejdysz – Bieda (Palkij 75’), Żabówka, Tomera, Pałys – Zawada (45’ Goryczka), Miśkowiec, Hołuj (70’Trzópek) – Judka, Smoleń , Gdowicz

17.05.2017r.
Orkan Niedźwiedź 3:8 LKS Dobrzanka Dobra
Bramki: 3x Piętoń, 2x Smoleń, 2x Miśkowiec, Judka

Skład: Klejdysz (45’ Palkij) – Tomera, Szyrszeń, Żabówka (45’ Trzópek), Bieda – Zawada, Miśkowiec – Gdowicz, Judka – Piętoń, Smoleń (60’ Hołuj)

20.05.2017r.
LKS Dobrzanka Dobra 1:1 Gorce Kamienica
Bramka: Tomasz Miśkowiec

Skład: Klejdysz – Tomera , Szyrszeń, Żabówka, Pałys  – Piętoń, Zawada, Miśkowiec – Judka, Smoleń, Gdowicz

24.05.2017r.
LKS Dobrzanka Dobra 6:2 Ostra Olszówka/Raba Niżna
Bramki: 3x Miśkowiec, Żabówka, Pałys, Judka

Skład: Klejdysz (Palkij 45’) – Tomera (70’ Trzópek), Szyrszeń, Żabówka, Pałys (60’ Żak) – Piętoń (55’Hołuj), Zawada, Miśkowiec – Bieda, Koza, Judka (75’ Goryczka)

31.05.2017r
KUKS Laskovia Laskowa 2:7 LKS Dobrzanka Dobra
Bramki: 3x Judka, 2x Miśkowiec, Goryczka, Żak

Skład: Palkij (Klejdysz 80’)- Tomera, Żabówka, Szyrszeń, Pałys – Zawada, Miśkowiec (70’ Koza), Piętoń (80’ Hołuj)- Bieda (60’ Goryczka), Gdowicz (47’ Żak), Judka (80’ Trzópek)

Watro dodać, że po 16 minutach spotkania z Laskovią przegrywaliśmy 2:0. Ponadto od 19’ musieliśmy grać w 10 po tym jak czerwoną kartkę ujrzał nasz środkowy obrońca. Jeszcze w pierwszej połowie zdołaliśmy wyrównać stan spotkania. Na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani, pokazaliśmy na co nas stać i zdobyliśmy kolejne 3 punkty, dzięki którym nadal mamy szansę wygrać  I Ligę Juniorów Starszych.

Dodane przez: Tomson, wyświetleń: 3266, Skomentowano 0 razy