2021-05-02 17:30

Noworoczny sparing;) 2009-01-03
11:20:00

Dnia 01.01.09 na zaśnieżonym boisku na krzyżowej odbył się sparing wewnętrzny najmłodszej grupy młodzieżowej naszego klubu – pomiędzy trampkarzami. Naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny trampkarzy – Pierwszy skład i Rezerwa. Na boisku stawiło się18 zawodników, jednak młodym piłkarzom nie przeszkodziło to w stworzeniu ciekawego widowiska i brak po 2 zawodników w obu ekipach był niewidoczny. Po pierwszej połowie „first team” prowadził 4:1 i nic nie wskazywało na to, iż coś mi przeszkodzi w odniesieniu zwycięstwa. Jednak w drugiej połowie sytuacja zmieniła się jak w kalejdoskopie i mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla ambitnych rezerwistów.

Składy:
I druzyna: D.Niedojad, M.Koza, L.Chochol, D.Skwarczek, S.Gasior, K.Chochol, K.Skwarczek, A.PalkaII, D,Miskowiec