Zwycięstwo juniorów zgodnie z planem! 2009-08-29
17:18:00

Płomień Limanowa 2 - 4 LKS DOBRZANKA DOBRA

Strzelali: 2 Jakub Janas, 2 Krzysztof Smaga

Dobra: Nika- Podgórny, Podgórni, Opyd, Kuchta- Krywoborodenko(86 Zając), Miśkowiec, Pacura, Palka- Smaga, Janas

W dzisiejszym spotkaniu zmierzyły się drużyny Płomienia Limanowa i Dobrzanki Dobra.  Młodzi dobrzanie chcieli zrechabilitować się po czwartkowej porażce, więc do meczu podeszli skoncentrowani i pewni swoich umiejętności. Od początku goście z Dobrej przejęli inicjatywę.  Przeważali pod każdym względem. Mądrze wyprowadzane ataki pozwoliły im na szybkie objęcie prowadzenia. Pięknym podaniem popisał się Adam Podgórny, a akcję technicznym strzałem wykończył Jakub Janas. Chwilę poźniej było już 2-0. Podanie Jakuba Janasa, zamienił na bramkę Krzysztof Smaga,
spory udział przy tej bramce miał pechowo interweniujący obrońca gospodarzy. Kolejne akcje powodowały coraz wieksze zamieszanie wśród obrońców Płomienia. W 30min. dwójkowa akcja naszych napastników przynosi kolejną bramkę. Jakub Janas podaje na wolne pole do Krzysztofa Smagi a ten bez problemu  podwyższa na 3-0. Dobrzanie całkowicie dominują na boisku. Przed końcem pierwszej połowy długie
podanie Przemysława Podgórniego trafia pod nogi Jakuba Janasa, który zdobywa swoją drugą bramkę
. Tuż przed końcem pierwszej połowy rywale wykorzystują błąd w ustawieniu i zdobywają gola. Po pierwszej połowie Płonień Limanowa przegrywa z Dobrzanką Dobra 1-4 !!!

W drugiej połowie dobrzanie oddają inicjatywę i grę prowadzą gospodarze. Drużyna z Dobrej ogranicza się do obrony wyniku i ewentualnych kontrataków. Dopiero pod koniec meczu mądrze broniący się dobrzanie tracą niepotrzebną bramkę, która spowodowała nerwowość w ich poczynaniach. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie. Dobrzanka pokonuje na wyjeździe Płomień Limanowa 4-2.
Na szczególne pochwały zasłużyli nasi napastnicy, którzy zdobyli 4 bramki i dali z siebie wszystko przez  pełne 90min. Tym zwycięskim spotkaniem drużyna juniorów pokazała jak wielki potencjał drzemie w naszych młodych piłkarzach. Liczymy na kolejne punkty w nadchodzących meczach.

Dodane przez: fantomas, wyświetleń: 3974, Skomentowano 9 razy