2021-05-02 17:30

7 zwycięstwo z rzędu... i tylko 7:0... 2009-09-27
18:09:00

Jaworzna Jaworzanka 0 - 7 LKS DOBRZANKA DOBRA

Bramki: 3 Michał Kuchta, Alan Jantos, Łukasz Chochół, Dominik Skwarczek, Adrian Hołuj

Dn. 26 września nasza najmłodsza reprezentująca nas sekcja została podjęta prze drużynę Jaworzanka Jaworzna. Po rozgrzewce kliku słowach trenera i motywującym okrzyku rozległ się pierwszy gwizdek tego meczu. Nasi młodzi walecznie od razu przystąpili do ataku, nękając rywala co chwila groźnymi , lecz NIEWYKORZYSTANYMI sytuacjami. Kilka minut po rozpoczęciu, wynik wreszcie otwiera MICHAŁ KUCHTA. Który pewnym strzałem daje nam prowadzenie 1-0. Potem znów parę mało owocnych akcji , po czym Chochół Łukasz dostaje piłkę odgrywając ją do ALANA JANTOSA  który niepewnym strzałem trafia jednak w samo okienko bramki rywala podciągając wynik na 2-0. Ostatnie słowo w tej odsłonie gry należało do Michała który dopada do piłki w polu karnym i nie daje bramkarzowi cienia szansy na obronę tego strzału . Rozlega się ostatni gwizdek tej połowy . Po zmianie stron obraz gry wyglądał identycznie ja w pierwszej połowie tyle że nasi zawodnicy dużo dłużej bawili się pod bramką przeciwnika. Jednak w końcu wynik tej połowy, zresztą tak samo jak poprzedniej otwiera KUCHTA zdobywając już  swojego  8 gola w tym sezonie! Następne trafienie zdawały się już być tylko kwestią czasu, i tak właśnie było. Po asyście Łukasza Chochoła piłkę po ziemi uderza z ok. 16 metra SKWARCZEK DOMINIK podnosząc tym sposobem wynik na 5-0. Kilka minut potem wynik znów ulega zmianie tym razem  za sprawą CHOCHOŁA  ŁUKASZA  który z impetem wchodzi w pole karne uderzają po długim słupku jest autorem 6 bramki w dzisiejszym meczu. Ostatnie jednak słowo miało należeć do  HOŁUJA ADRIANA  który przed mecz zadeklarował, że nie ma zamiaru być gorszym od brata Dawida, i podnosi on wynik na ostateczne 7-0. Późniejsza gra , jednak zostawiła wiele do życzenia ponieważ, każdy z zawodników postanowił zabłysnąć jeszcze raz pokonując dziś broniącego bramkarza Jaworzanki. Nikomu ta sztuka się nie udała.
            Z przebiegu spotkania można wywnioskować że wynik powinien być co najmniej dwa razy wyższy. Irracjonalny w tym przypadku jednak prawdziwy BRAK SKUTECZNOŚCI musi zostać jak najszybciej wyeliminowany ponieważ za tydzień czeka nas rywal dużo silniejszy i wtedy wyjdą nasze prawdziwe umiejętności. Dziś reszta zawodników nie wymienionych powyżej zgrała też bardzo dobrze , szczególnie Michał Koza który pokazał na co go stać.
Wynik spotkania ; Jaworzanka Jaworzna 0-7 Lks Dobrzanka Dobra .