2 czyzby mlodzi kroczyli po zwyciestwo w turnieju:>
4 myslę że stac nas na awans ale Limanovia jest na tym samym poziomie a nawet mocniejsza
6 Gratuluję panowie wejścia do finałów i życzę jak najlepszego miejsca :D
laSzeK2009-12-29 21:30:00
7 niestety dobrzanka słaba dostanie od sokoła lub od limanovi
ułomny dobrzanin2009-12-30 09:25:00
8 Co? Kolego jeżeli soie przypominam na boisku ze Sokołem wygraliśmy 2:0 a na hali dwukrotnie wygraliśmy 2:0 i 2:1 więc nie masz co się odzywać! a co do Limanovii to wg. mnie prezentujemy podobny pozioom i liczne na spotkanie sie z nia w FINALE! Pozdrawiam
Ktoś!2009-12-31 09:55:00
9 Na boisku to trawa rośnie raz wysoko a raz nisko ;p czasami są chwasty ;)Patrz na obecną postawę trampkarzy sokoła który wygrał swoją grupe bez porażki ogrywająć 2-0 Limanovie ;p Trochę pokory do własnych umiejętnosci ;)
sokół :D ooo2009-12-31 13:29:00
10 daj spokój sokół, wyluzuj na wiosne dostaniecie znów becki na lotnisku w łososinie, nawet z połowy nie wyjdziecie, drewniaki.....sory z połowy wyjdziecie bo sztoper zrobi wyjazddddddddddddddddddddddd
dominik ubik2009-12-31 13:34:00
11 Ejj! Panowie bez ciśnień okaże się na boisku/hali kto jest lepszy!. No wygraliście z Limanovia 2:0 , i co z tego? ;>
GRooooBY42009-12-31 14:02:00
12 ograli Limanovie ale dwójke ;P
GRooooBY42009-12-31 14:33:00
13 No , nie jedynkę , phi ... Żart , nie wiem co by było jakbyśmy się spotkali z tą Limanovią 2 no ale ... sokół- dla twej wiadomości my też nie przegraliśmy . Kto jest lepszy zweryfikuje boisko ... pożyjemy zobaczymy ..
DoOominiK2009-12-31 15:45:00
14 "a na hali dwukrotnie wygraliśmy 2:0 i 2:1" sokół naucz się czytać, a pokonanie Limanovii II to nie wielki czyn, więc się nie podniecaj...
Ktoś!2009-12-31 18:19:00
15 ale, no z całym szacunkiem, gracie nawet ładnie, ale wygranie z Limanovią II to nie jest cud świata... A przypominam 2 razy wygraliśmy z wami na hali w Tymbarku, wiec takich "pewniaków" nie zgrywajcie :D pozdro
Jarrek2009-12-31 18:32:00
16 NA jakimboisku włososinie?:) hehehe nie wiemo jaki mecz CI chodzi ale seniorzy zremisowali u Was 3-3 :)
Sokoł ;p2010-01-03 14:59:00
17 no seniorzy sokoła pokonali dobrzanke w 97 roku 5 do 1 na boisku w łososinie, był i taki wynik....pało
tempaki won2010-01-03 17:12:00
18 sokoŁYYY to jednak matoŁYYY
ŁY2010-01-03 17:16:00
19 Gramy na : Sokół Słopnice <pojedynek oczekiwany najbardziej> , i na Ujanowice> ; DD Nie jest trudno bo wygraliśmy z nimi na trawie ale wiemy jaka jest piłka halowa można przegrać mecz w 1min. ;) Powodzenia