2021-05-02 17:30

Wygrana Seniorów w Sparingu! 2010-03-06
16:40:00

DOBRZANKA DOBRA 7:2 (4:0) LKS Jodłownik

Bramki: Otwinowski Gerard, Kuchta Tomasz 2X, Palkij Daniel, Smaga Krzysztof, Palkij Grzegorz, gol samobójczy!

Dobra: Łazarczyk(46 Nika)- Otwinowski, Niedojad, Podgórni A, Smoleń(46 Opyd)- Gąsior, Pacura, Palkij G- Baran(60 Podgórny), Kuchta( 60 Smaga), Palkij D

Po dwóch tygodniach przerwy spowodowanych fatalna pogodną nasi seniorzy wrócili do rozgrywania sparingów. Dziś zmierzyli się z jedną z mocniejszych drużyn limanowskiej klasy A, klubem LKS Jodłownik. Wynik meczu to 7:2 dla DOBRZANKI. Gra naszych piłkarzy mimo że na trudnym boisku mogła się podobać. Graliśmy szybko, agresywnie, większość czasu spędzając na połowie przeciwnika. Do przerwy wynik 4:0 i bardzo dobra gra, po przerwie nasi zawodnicy w odmłodzonym składzie nie grali już tak dobrze. Pozwolili na odpuszczenie tempa gry i zostawiali zbyt dużo czasu na rozgrywanie akcji przeciwnikom , którzy szybko zdobyli dwa gole, łapiąc kontakt. Na szczęście końcówka to znów agresywna gra i przyspieszenie tempa przez linię pomocy co zaowocowało zdobyciem trzech goli. Na słowa uznania w tym meczu zasługuje gra Artura Barana, który szalał na prawym skrzydle, robiąc mnóstwo akcji, zakończonych mocnymi strzałami. Z dobrej strony pokazał się Michał Smoleń, który solidnie przepracował okres przygotowawczy i dziś było to widać. Duże słowa uznania należą się Markowi Pacurze. Młody pomocnik juniorów pokazał dziś kilka bardzo dobrych zagrań, rozumiejąc się dobrze z kapitanem Maćkiem Gąsiorem, udowadniając iż jest gotowy do podjęcia rywalizacji z bardziej doświadczonymi kolegami z tej formacji. Dziś nie mogliśmy skorzystać z usług braci Dziadoniów oraz Arka  Zawady( wszyscy studia). Dziękujemy drużynie Jodłownika za solidny sparing i życzymy powodzenia w walce o czołowe lokaty A klasy Limanowskiej. Naszym piłkarzom dziękujemy za solidną grę. Za tydzień naszym rywalem będzie drużyna MKS Limanovia. Po wielkich wzmocnieniach to będzie czołowa drużyna IV ligi. Naszych piłkarzy czeka więc kapitalna lekcja gry. Miejsce spotkania nie zostało jeszcze ustalone.

Dodane przez: JK, wyświetleń: 3246, Skomentowano 19 razy