2021-05-02 17:30

Pierwszy sparing Seniorów przed nowym sezonem na plus! 2010-07-19
14:44:00

AKS Ujanowice 2:5(1:2) DOBRZANKA DOBRA

Gole: 30 min Baran Artur, 35 Kuchta Tomasz, 50 Dziadoń Wojciech, 72 Drożdż Paweł, 80 Gąsior Maciej

DOBRA: Nika(46 Łazarczyk)- Niedojad, Otwinowski, Podgórni A, Blicharski(46 Smoleń)- Drożdż D, Pacura(25 Dziadoń K), Zawada(25 Joniec), Baran(46 Dziadoń W)- Palkij G(46 Gąsior), Kuchta(Drożdż P)

Całkiem niezła gra, koszmarne warunki atmosferyczne, składne akcje i ładne gole, a to wszystko na bardzo dobrze przygotowanym stadionie w Ujanowicach. Obie drużyny rozpoczęły nieco ospale i wszystkie ataki obu drużyn kończyły się na 20m. Co ciekawe to gospodarze objęli prowadzenie po serii kiksów w naszej defensywie.

Jak padły gole dla Dobrzanki:
1:1 - piłke na skraju 16m przyjmuje Artek Baran, przekłada na prawą nogę i precyzyjnym, silnym strzałem nie daje szans bramkarzowi gospodarzy na skuteczną obronę.
1:2 - Tomek Kuchta otrzymuje prostopadłe podanie od Karola Dziadonia, wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go i strzela do "pustaka".
1:3 - długie podanie ze środka pola od Michała Jońca trafia do Wojtka Dziadonia, ten mija obrońce i w sytuacji jeden na jednego nie myli się.
2:4 - prawym skrzydłem dwójkową akcje przeprowadza Grzesiek Palkij z Maćkiem Gąsiorem, strzał tego drugiego trafia w słupek, a przy dobitce Paweł Drożdż dopełnie formalności.
2:5 - wysoko zastosowany pressing w środku pola przez Karola Dziadonia, który zagrywa piłkę do Maćka Gąsiora, a ten "setek" nie marnuje.

Na uwagę zasługuje fakt, iż do składu powrócił młodszy z braci Drożdży - Damian, który wystąpił w barwach LKS-u w pierwszej połowie.
W 65 minucie rzut karny obronił Mateusz Łazarczyk.

Dodane przez: LKS DD, wyświetleń: 3828, Skomentowano 12 razy