2021-05-02 17:30

Cenna lekcja.. ;) 2010-08-05
10:44:00

KS Tymbark 4 - 1 LKS Dobrzanka Dobra

Bramkę dla Dobrzanki po indywidualnej akcji strzałem w krótki róg strzelił Maciek Gąsior.

Jak wyżej - "cenna lekcja" dla młodej ekipy Dobrzanki. Duże boisko w Tymbarku ukazało mankamenty i słabe strony ekipy z Dobrej. Pierwsza połowa wyrównana, co prawda więcej z gry miał Tymbark, ale nie potrafił sobie stworzyć klarownych okazji strzeleckich. Druga połowa to już masa roszad w Dobrzance, katastrofalne błędy i mało sytuacji strzeleckich.

Morał tej bajki jest taki, iż największym problemem naszej drużyny jest brak dużego boiska, ale to nie jest już zmartwienie naszych piłkarzy.

Co teraz? Czeka nas kolejny pracowity weekend.
Już w weekend kolejne dwa sparingi.

W sobotę naszej ekipie przyjdzie się zmierzyć w Mszanie Górnej z miejscowymi - Witowem. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

W niedzielę do Dobrej przyjeżdża ekipa z Laskowej. Mecz rozpocznie się na boisku głównym na Krzyżowej o godzinie 15:00.

Dodane przez: LKS DD, wyświetleń: 3492, Skomentowano 30 razy

1 Praktycznie rzecz biorąc to baca zawalił 3 bramki!
...2010-08-04 22:22:00
2 Nie praktycznie tylko zawalił! Był przy tym bardzo niepewny i sprowokowal kilka sytulacji dla Tymbarku. Na szczęście dla nas nie wszytkie buble zakończyły się bramkami.
kibic2010-08-04 22:25:00
3 nie zawsze każdy ma swój dzień!!! dla mnie i dla każdego z chłopaków to cenna lekcja, a gra nie układała nam się tak jak w poprzednich meczach!!! za błędy swoje dwa przepraszam!!!
baca2010-08-04 22:32:00
4 może coś zawalił ale i też wybronił kilka setek!ale przecież to nie wina bramkarze.Za to ma odpowiadać obrona której w drugiej połowie nie było.Kontry i i wszystkie założenia taktyczne Tymbark wykonał dobrze i musimy się z tym pogodzić że na tą chwile jesteśmy o klasę gorsi od sąsiadów.
fanatyk2010-08-04 22:53:00
5 baca nie broń się - nic nie poprawiłeś w swojej grze od 3 lat - mniemanie gwiazdy masz, i dzisiaj zabłysłeś najjaśniej.
skoncentruj się i więcej pokory2010-08-04 23:55:00
6 A Postrożny jak...??
??2010-08-05 00:16:00
7 Dobra, dajcie już spokój. Zawalił, bo zawalił, ale miejmy nadzieję, że wyciągnie z tego wnioski, poniesie konsekwencje i gramy dalej. Jazda, piątek trening 18:00.
Alves2010-08-05 00:24:00
8 na a klase nasz bramkarz jest idealny na 5 lige nie mamy bramkarza a na okręgówke sam nie wiem pewnie będzie jak wcześniej czyli dobra interwencja a za chwilę klops który będzie kosztował zwycięstwo!
nima i nie bedzie-ble2010-08-05 08:29:00
9 no a co z Krzyśkiem Kawulą?? będzie grał dalej u nas???
kibic2010-08-05 10:35:00
10 Słyszałem coś, że poszedł grać do Jodłownika, ale nie jestem 100% przekonany. A już jeśli chodzi o tych naszych bramkarzy, to prawda jest taka, że Baca musi czuć oddech rywala na plecach, a Grzesiu nie trenuje i jest lipa. Poczuł się zbyt pewnie i wyszło jak wyszło.
Alves2010-08-05 10:45:00
11 A na mecz juniorów bedą stroje ????Czy trzeba swoje brać???
Jp na 50 % bo więcej się boje,2010-08-05 10:56:00
12 kawula bedzie teraz gral w Limanovi ;)
3 a nie 22010-08-05 16:06:00
18 siema mnie raczej nie bedzie na weekend bo nie oplaca mi sie zjezdzac z roboty wiec zycze powodzenia
gerard2010-08-05 18:29:00
21 do znawcy języa polskiego czyli "skoncentruj się i więcej pokory" nie pisze się głąbie "zabłysłeś"..... raczej Ty "zabłysłeś" swoim językiem....a powinieneś chyba zakasa rękawy, wziądupę w obroty i trenowac cieżko, żeby pokazac swój kunszt bramkarski w Dobrzance!!!!!!
polonista2010-08-05 19:53:00
22 baca kto jak kto ale Ty zbyt dobrym polonistą nie jesteś:) na wstrzymanie parę oddechów i na trening.
cwaniak2010-08-05 20:45:00
23 w pierwszej połowie to moja brama, ale było by więcej,ale też obrona grała, w drugiej połowie coś nie poszło w grze obronnej i tak wyszło, ale to tylko sparing, ale nic nie będzie z zajebistego bronienia i z zajebistej gry obrońców, jak tylko Maciek będzie przechodził pół boiska i trafiał bramki!!! bierzmy się do roboty i Jazda!!! ja coś wyciągłem z tego sparingu a niefajne ma uczucie bramkarz jak wyciąga 4 razy piłkę z bramki!!!
baca2010-08-05 22:08:00
24 masakra "bez spiny"
crazy boy2010-08-05 22:13:00
25 wszystko ok, ale już mówiłem Baca , zero komunikacji masz z obrona, nie krzyczysz czy wychodzisz do piłki nie czytasz gry na przed polu , skoncentruj się na maxa bo sam wiesz i również my to wiemy że potrafisz bronić jak klasowy bramkarz :) po to jest sparing by tam się spinać na siebie , bo już nie długo liga i mecze o 3pkt i tam nie może być pomyłek :)
leito2010-08-06 07:15:00
26 Nawet sędzia mówił, po bramce z 30m, że najwyższa pora zmienić bramkarza!!
fakt2010-08-06 10:33:00
27 To może czas najwyższy poszukać innego bramkarza?
xxyyzz2010-08-06 15:26:00
28 nie nie czas najwyższy nie róbcie mu takich ciśnień , facet musi się wziąść w garść i pokazać że ma jaja bo potrafi bardzo dobrze bronić !!!!!!!
leito2010-08-06 16:50:00
29 wkurza mnie jak nagadujecie na każdego z zawodników z osobna!!!! K..... Dobrzanka Roz..... każda drużynę,tylko nie może tyle się bawić w środku boiska,więcej grać piłka,szybciej a nie kiwania!!!! każdy z tych chłopaków ma jaja od bramkarza po napastnika,tylko muszą skończyć się bawić i cackać w z przeciwnikiem tylko jebnąć szybko dwie bramy i po ptakach, A DOBRZANKA umie to zrobić,więc panowie pokażcie co w was drzemie i w najbliższych sparingach grajcie jak serce pragnie, z Fantazją i Polotem do ostatniego gwizdka,bez oszczędzania przeciwnika!!!!
JAZDA LKS2010-08-06 18:58:00
30 http://www.futbolopolis.pl/index.php?option=com_co ntent&view=article&id=1874:kolejny-przysta nek-trenera-kumy&catid=117:ciekawostki