Nr 8 korzenna - 1 faul (żółta kartka)

Podgórni P - 1 faul (żółta kartka)

Drożdż P- 0 fauli (2x żółta kartka)

Najlepsze z najlepszych "Kasi"

4 minuta - wejście nakładką nr 6 korzenna - faul nie odgwizdany!!!

8 minuta
- nr 11 zagrywa piłke bez gwizdka - "Kasia" cofa akcje nie daje kartki!! (M. Bień w meczu jun. w ten sposób zarobił żółta kartke!!)

14 minuta - sędzina dopatruje się rzutu rożnego powtórka wyjaśnia wszystko - kolejny wielbład.

23 minuta - uderzenie łokciem w głowe na środku boiska - bez kartki.

25 minuta - faul przed polem karnym "7" z korzennej, drugi identyczny faul - bez kartki.

31 minuta - sędzina odgwizduję spalony zawodnika z korzennej - który w momencie podania miał jeszcze 3 metry do lini obrony.

41 minuta - faul na Jońcu - zawodnik nie zostaje upomniany kartką, Michał za podobny faul otrzymuje kartke w 2 polowie.

52 minuta - Niedojad zagrywa ręką przed polem - "kasia" nie widzi.

58 minuta - sędzia liniowy pokazuje aut w złą stronę jak pokazuje powtórka widział to dokładnie, stał 2 metry od akcji (złośliwość?)

59 minuta - faul 17 z korzennej bez piłki (niesportowe zachowanie), sędzina po dyskusji daje faul w druga stronę.

60 minuta - druga żółta kartka za pospieszanie rywali do gry.

61 minuta - 2 "faul" Gąsiora który przed kontaktem z nogami rywalami trafia w piłkę dostaje żółtą kartkę.

72 minuta - 4 faul w meczu Jońca otzrymuję 2 żółtą - za bardzo problematyczny faul.

79 minuta
- brutalny faul na Lachu zawodnika nr 5 korzennej - bez kartki.

83 minuta - dla równowagi zawodnik nr 8 za pierwszy niegroźny faul - żółta kartka.

88 minuta - faul na Niedojadzie, sędzina gwizda w druga stronę i wysyła trenera na trybuny.

Koniec bajki... trochę za dużo tych błędów Pani "sędzino"

Trener Jarosław Kordeczka o meczu: Dziękuje moim zawodnikom za serce do walki i zostawione zdrowie. Cóż umiemy grać w piłkę i być może stać nas na pokonywanie rywali tej klasy co dzisiejszy ale w tych warunkach przy takim sędziowaniu i z takimi problemami jakie dręczą naszą drużynę, ciężko jest wygrywać i zdobywać tak ważne dla nas pkt! Mimo wszystko nie załamujemy rąk, klub ma się całkiem dobrze, mimo chwilowych problemów, cały czas realizujemy swoje statutowe zadania i wizję rozwoju naszego klubu, opartego na świetnej pracy z młodzieżą i grą swoimi wychowankami! Przed nami jest sporo spotkań i wiele pkt do zdobycia, tylko od nas zależy jak zakończymy tą rundę! O dalszą przyszłość klubu jestem spokojny, mając tak wielu ambitnych i oddanych piłkarzy!

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz i jego poza sportowe aspekty! Jeśli ktoś myśli że będę patrzył na rżnięcie moich piłkarzy po nogach i polowanie na ich zdrowie przy pełnej aprobacie osoby odpowiedzialnej na przebieg spotkania czyli sędziego to jest w błędzie. Będę reagował, zawsze i wszędzie nawet jeśli to będzie niestosowne, nie na miejscu i wybitnie nie sportowe. I nie interesuje mnie czy sędziuje Pan Pyznar, Tokarczyk, czy Pani Wójs. W Dobrej odbyło się setki spotkań i tylko na palcach jednej ręki można wspomnieć jakieś poza sportowe aspekty, które z piłką mają nie wiele wspólnego! Sędziowie biorą odpowiedzialność za przebieg zawodów i jeśli ktoś pokazuje tyle kartek w jednym spotkaniu i wzbudza to tak skrajne emocje tak wielu osób to coś jest nie tak! ! Mimo wszystko chciałem jednak przeprosić za swoje zachowanie wszystkich którzy poczuli się urażeni, szczególnie naszych kibiców i piłkarzy! Jest mi bardzo przykro że do tego doszło! Jestem gotów ponieść odpowiednie konsekwencje i karę!

PODZIĘKOWANIE
PIŁKARZE PRAGNĄ PODZIĘKOWAĆ BYŁEMU GRACZOWI - ROBERTOWI "RUPERTOWI" NIEDOŚPIAŁOWI ZA MIŁY PREZENCIK PO MECZU! TWOJE ZDROWIE ROBERTTO!

Dodane przez: redakcja, wyświetleń: 3528, Skomentowano 1 raz