2021-05-02 17:30

Pierwszy sparing seniorów zaliczony! 2012-01-29
15:26:32

DOBRZANKA DOBRA 6:1(1:0),(3:0),(2:1) Laskovia Laskowa Gole: 2x Krywoborodenko Marcin, Podgórny Adam, Palkij Daniel, Lach Damian, Miśkowiec Damian

Na boisku w Tylmanowej nasza drużyna w sparingowej potyczce rywalizowała z IV drużyną limanowskiej A Klasy Laskovią Laskowa. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla naszej ekipy. Z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy, którzy dostali szansę gry. Dobry mecz rozegrał  Marcin Krywoborodenko zdobywca 2 goli, był bardzo aktywny i wykazywał wielką chęć do gry. Dobre wejście zanotował też Mateusz Kubowicz, który grał na pozycji środkowego pomocnika. Ze starszych piłkarzy na solidnym poziomie zagrał stoper Dziadoń Wojciech, który grał bardzo pewnie dyrygując poczynaniami kolegów w defensywie. Michał Joniec, Maciej Gąsior również potwierdzili swoje umiejętności, grając na swoich pozycjach bardzo przyzwoicie!. To był pierwszy sparing po dwóch tygodniach mocnych ćwiczeń na siłowni i Hali, więc nogi odmawiały czasem posłuszeństwa. Warunki też nie były sprzyjające do efektownej gry, wysoki mróz i przymarznięte boisko nie pozwalały na płynne akcje z odpowiednią dozą dokładności co dziś było widać! Ze sparingu jesteśmy zadowoleni, był to idealny mecz na przetarcie przed kolejnymi potyczkami z rywalami dysponującym większym sportowym potencjałem niż my! Dziękujemy drużynie Laskovii za solidny mecz i zyczymy sukcesów w lidze. Seniorzy grali w III tercjach 30 minutowych w składach:

I   Nika- Joniec, Dziadoń W, Niedojad, Zawada- Krywoborodenko, Gąsior, Kubowicz, Podgórny- Lach, Palkij G

II  Nika- Joniec, Dziadoń W, Jantos, Opyd- Podgórny, Czyrnek, Kubowicz, Palka- Lach, Miśkowiec

III Nika- Jantos, Niedojad, Opyd, Zawada- Krywoborodenko, Gąsior, Czyrnek, Palka- Miśkowiec, Palkij D

Dodane przez: JK, wyświetleń: 3205, Skomentowano 0 razy