Solenizantowi życzymy...

Wszystkiego naj... naj... najlepszego i wielu wspaniałych bramek w barwach Dobrzanki!

Tylko remis w Słopnicach... 2007-06-18
08:29:00

W dzisiejszym spotkaniu Dobrzanka zremisowała z Sokołem Słopnice 2:2 (0:0). Bramki dla "Bad Boys" strzelili Wojtek Dziadoń i Daniel Palkij. Do zwycięstwa zabrakło niewiele, niestety gospodarze wyrównali w 96 minucie dzięki wspaniałej postawie sędziego głównego tego meczu pana G który pokazując 4 minuty do końca przedłuża o 6 i dyktuje rzut wolny pośredni z kosmosu, który gospodarze zamieniają na bramkę. Wielkie brawa dla Pana, zniweczył pan rok pracy wielu ludzi. Mamy nadzieje ze jest Pan dumny ze swej postawy. Ta ostatnia minuta zabrała nam mistrzostwo i awans do 6 ligi w tym sezonie. Jeśli chodzi o mecz mógł się podobać było dużo emocji, piłkarze Sokoła grali bardzo ambitnie. W pierwszej połowie będąc drużyną lepszą. Druga cześć gry  to pokaz klasy naszych zawodników przy strzelonych bramkach, oraz ambitnej gry zawodników Sokoła oraz ....... profesjonalizm bohatera ostatniej akcji. Drużynie Sokoła gratulujemy remisu i bardzo ambitnej postawy.  Olimpii Pisarzowa życzymy dalszych sukcesów i góry pieniędzy by mogły one pomagać w dalszych sukcesach Waszego klubu.

Naszym piłkarzom gratulujemy postawy i ambicji w całym sezonie. Pokazaliście ,że pasja, serce do gry, przywiązanie do barw klubowych i wspólna pogoń za marzeniami jest ważniejsza niż pieniądze, układy i zielony stolik. Ten sezon był naprawdę udany. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale już dziś WIELKIE BRAWA I WIELKI SZACUNEK ZA TO CO OSIĄGNELIŚCIE TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI SWOJEJ SPORTOWEJ POSTAWIE.

.

Trener DOBRZANKI Jarosław Kordeczka o meczu.- Chciałem podziękować swoim piłkarzom za ambitną grę w tym meczu i w całym sezonie. Razem z Olimpią zostawiliście daleko w tyle całą grupę pościgową z GORCAMI, LASKOVIĄ , UJANOWICAMI I SŁOPNICAMI na czele a to spory wyczyn, bo to w naszej lokalnej piłce znane, dobre i cenione kluby. Bezpośrednia rywalizacja z szalenie mocną OLIMPIĄ PISARZOWA też wstydu nie przynosi. Szkoda ze nie udało się wygrać tego sezonu bo włożyliśmy w to dużo pracy. Taka  właśnie jest nieobliczalna ta nasza piłka i za to ją Kochamy. Jesteście Vice- Mistrzami i to spory sukces, gdyż przed sezonem nikt nie śnił nawet o takich wyczynach. Jeśli chodzi o sędziowanie w tym meczu, pozostawię to bez komentarza....

Jeśli chodzi o sam mecz, był on bardzo ciekawy. Sokół pokazał prawdziwy sportowy charakter i mimo przegrywania 2:0 nie złożył broni. Bramka na 2:1 z główki to stadiony świata zresztą tak samo jak bramka Wojtka Dziadonia. Ten sezon był dla nas bardzo długi i trudny myślę jednak że nie mamy się czego wstydzić. Przyszłość tego klubu widzę w jasnych barwach. Nasi piłkarze stworzyli kapitalny team, gdzie panuje bardzo dobra atmosfera. Mamy nieprzeciętną młodzież która w swojej lidze tez zajęła II miejsce ustępując tylko chłopakom z Limanovii. Chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim piłkarzom, kibicom i osobom, które były z nami na dobre i złe. Pamiętajcie DOBRZANKA to więcej niż klub, Dobrzanka to WY. Dziękuje też wszystkim trenerom i zawodnikom naszych rywali za ambitną i sportowa postawę. Pokazaliśmy, że ta nasza A klasa potrafi przynieść emocje godne prawdziwych piłkarskich mistrzów.