2021-05-02 17:30

Porażka Juniorów w pierwszym meczu sezonu. 2007-09-02
19:32:00

Drużyna juniorów Dobrzanki Dobra przegrała nieoczekiwanie z drużyną Mordarki 2:3 Mecz mógł sie podobać tempo było niezłe jak na pierwsze mecze sezonu ,nasza drużyna grała naprawdę fajny i dojrzały futbol. Do przerwy wynik to 0:0. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy nasi wyszli na prowadzenie po akcji Niedojada i Palkija. Kilka minut póżniej było już 2:0 dla Dobrzanki. Kapitalna akcja Dziadonia i Palkija i mecz wydaje się być przesądzony. Niestety nasza drużyna w dalszej części gry popełniła sporo prostych błędów i po dwóch z nich ambitnie grający gospodarze doprowadzili do remisu.  Pietnaście minut przed końcem piłkarz Mordarki oddał strzał z dystansu który zaskoczył naszego golkipera. Piłka dostała rykoszetu i wpadła tuż za plecy interweniującego Niki. Należy też wspomnieć iż nasi grali w 10 ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Joniec po nieczystym wślizgu powodując upadek wychodzącego na dogodną sytuacje napastnika Mordarki.

Ta porażka to zimny prysznic dla naszej drużyny i świetna lekcja pokory. Patrząc jednak obiektywnie nasi zawodnicy grali lepiej piłką, prowadząc dojrzały futbol. Brak koncentracji i indywidualne błędy sprawiły że Mordarka zasłużenie wywalczyła 3 pkt.

Skład:  Nika- Podgórni P, Podgórni A, Joniec M, Ranosz K- Kuchta T, Dziadoń K, Zawada A, Pacura M- Palkij G, Niedojad T(Podgorny A)

Bramki: Palkij G  (46, 50)

Zdjęcia z meczu juniorów LKS Mordarka - LKS Dobrzanka dodane w dziale galeria. - feat. by Wojtti

Dodane przez: Jarinho, wyświetleń: 3899, Skomentowano 30 razy