Solenizantowi życzymy...

Wszystkiego naj... naj... najlepszego i wielu wspaniałych bramek w barwach Dobrzanki!

Zwyciestwo juniorów, remis trampkarzy!!!! 2007-09-03
14:45:00

W dzisiejszym meczu nasza młoda drużyna pokonała na wyjeździe rówieśników z Heleny Nowy Sącz 2:1. Bramki dla Dobrzanki strzelił Marek Pacura oraz Grzegorz Palkij. Nasz team w tym meczu był bardzo osłabiony jeśli chodzi o fromację obronną - brakowało 3 podstawowych obrońców, ale jak widać trener Jarosław Kordeczka zdołał się uporać z tym problemem. Na początku spotkania przewagę osiągła drużyna gospodarzy - Helena. Już w 3 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny a jeden z naszych obrońców odbił piłkę ręką i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę pewnie wykorzystał gracz Heleny i było 1:0. Po tym zdarzeniu gracze Dobrzanki postanowili jak najszybciej odrobić straty i wrócić do gry czego wynikiem była bramka Marka Pacury w 21 minucie po dośrodkowaniu Tomasza Kuchty. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po przerwie oboje trenerzy dokonali zmian i postanowili grać ofensywniej. Bardziej opłaciło się to Dobrzance, która w 64 minucie miała rzut z autu w pobliżu bramki przeciwnika. Piłkę wrzucił Krzysztof Piechówka, głową przedlużył Adma Janas, bramkarz gospodarzy wyłapał futbolówkę ale po chwili ta wyślizgnęła się mu z rąk i Grzegorz Palkij skierował ją do siatki. Mieliśmy zatem 2:1 dla przyjezdnych! Nasza młoda drużyna zdołała utrzymać ten wynik do końca spotkania, mimo iż ekipa z Nowego Sącza miała swoje okazje, lecz na posterunku był nasz goalkeeper - Grzegorz Nika. W następnym spotkaniu nasi młodzi pilkarze podejmą u siebie drużynę - "Łosoś" Łososina Dolna. Zapraszamy!!!

Helena Nowy Sącz 1: 2 (1:1) DOBRZANKA DOBRA

DOBRZANKA: Nika- Podgórni J(45 min Janas Adam), Podgórni P, Niedojad T, Piechówka K- Kuchta T, Dziadoń K, Zawada A, Janas J- Palkij G, Pacura M. Ponadto w składzie na mecz byli: Kuchta P, Podgórny A

W inauguracyjnym meczu sezonu nasza najmłodsza drużyna trampkarzy zremisowała w meczu wyjazdowym z Słomką Siekierczyna. Ekipa prowadzona w tym meczu przez Adama Gąsiora grała bardzo ambitnie uzyskując korzystny wynik wywieziony z trudnego terenu jakim jest Siekierczyna. Bramke dla naszych strzelił Lach Damian. Wielkie brawa i życzymy sukcesów w kolejnych meczach