Kolejna lekcja naszych najmłodszych!!!! 2008-05-17
18:09:00

Zalesianka Zalesie 5:2(3:1) DOBRZANKA DOBRA

Bramki: Krywoborodenko Marcin, Palka Adam II

Dzisiejszy mecz naszych trampkarzy to kolejny pojedynek Dawida z Goliatem. Różnica wieku i warunków fizycznych oraz kilka prostych błędów sprawiła iż nasza młoda DOBRZANKA poległa na stadionie w Zalesiu

Sam mecz był ciekawym widowiskiem. W pierwszej połowie Zalesianka grała twardo, zdecydowanie, wyprzedzając naszych piłkarzy. Do przerwy wynik 3:1 dla Zalesia.

Bramke dla naszych pewnym strzałem z rzutu karnego zdobył Adam Palka II.

Po przerwie mecz był dużo ciekawszy. „Młodzi” stworzyli kilka 100% sytuacji po kapitalnej wymianie piki, niestety skuteczność zawodziła w tych sytuacjach. DOBRZANIE, w drugiej połowie  stracili obie bramki z rzutów wolnych z okolicy 16 metra. Bramka dla Dobrzanki padła po indywidualnej akcji Marcina Krywoborodenki ,który strzelił gola będąc sam na sam z bramkarzem gości. Należy wspomnieć iż Marcin był naszym najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania. Wywalczył rzut karny, strzelił gola,pracował na całym boisku będąc raz obrońcą raz defensywnym pomocnikiem.

Reasumując, druga połowa pokazała że gra piłką, wychodzenie do podania, asekuracja, skracanie pola gry oraz aktywna gra całej 11 powoduje ze warunki fizyczne nie są aż tak dominującą cechą w grze, choć w tym przedziale wiekowym na pewno decydującą o końcowym wyniku. Mimo wyniku należy pochwalić chłopaków za prace i ambicje. Widać że drużyna systematycznie się rozwija a gra naszych  nawet z lepszymi(starszymi) rywalami wygląda coraz lepiej. Jeśli nadal będziemy systematycznie pracować ,przyszłość będzie dużo bardziej okazała w sportowe WYNIKI(które nie są najważniejsze na tym etapie rozwoju młodych piłkarzy).

Dodane przez: Jarinho, wyświetleń: 3364, Skomentowano 9 razy