Kolejne zwycięstwo naszych Juniorów!!! 2010-05-01
13:00:00

DOBRZANKA DOBRA 2:1(2:1) Poprad Muszyna

Gole: 2 min, 5 min Smaga Krzysztof

DOBRA: Nika- Krywoborodenko(80 Jantos), Podgórni, Chochół Ł, Skwarczek- Podgórny, Miskowiec, Pacura, Palka- Lach, Smaga(90 Chochół K)

Dzisiejszy mecz napewno nie należał do nałatwiejszych. Mimo spektakularnego początku, na zwycięstwo musileśmy pracować w pocie czoła do samego końca.W dobrzańskich szeregach brakło J.Janasa i D.Opyda, a więc skład wyglądał następująco: w bramce, jak zwykle G.Nika, przed nim szereg obrny utworzyli od prawej: A.Podgórny, P.Podgórni, Ł.Chochół i D.Skwarczek. W pomocy ujrzeliśmy za to w tej samej kolejności, M.Krywonodorenko, M.Pacurę z D.Miśkowecem i A.Palkę po lewej stronie boiska.Atak: K.Smaga z D.Lachem.
Muszyna zaś wystawiła: P.Czecha(1), z numerem drugim Wolaka Damiana, wraz z Cichoniem Patrykiem(4), Kacprem Krawczykiem i Grucą Czesławem. W pomocy Gurgul Karol, A.Trybulec, Stróżyk Sebastian i Długosz Paweł. Całości dopełnał Wojciechowski Łukasz.
Niespodziewanie bo już w 2. minucie meczu gospodarze objęli prowadzienie!
Świetne podanie od D.Lacha wykorzystał K.Smaga! 1:0!
Ale to nie koniec bo już trzy minuty później mamy 2:0! A zdobywcą bramki poraz kolejny zostaje "Kopytko".
Chiciałoby saię rzec - już pozamiatane, nic bardziej mylnego. Obie drużyny zajęły się ostrą walką i wykazywały nieprzebranę chęć bramki.
Swoje okazje mieli nasi napastnicy, ale i obrońca Ł.Chochól po rzucie wolnym.
Gra była szybka, ostra. Jednak, my zawodziliśmy brakiem skuteczności i zdecydowania, Muszyna- nie mogła się przedostać przez obrońców. Ok. 40. minuty spotkania goście mają rzut wolny ok 20-25 metra od bramki. Po strzale piłka trafia w mur, co prawda, ale przy dobitce Paweł Długosz posyła piłkę obok słupka i mamy 2:1.
Poprad pokazuje, że tanio skóry nie sprzeda. Do końca goście mieli jescze jeden rzut wolny ale nic z tego nie wyszło.
W przerwie nie dokonuje się żadnych zmian.
Druga połowa, to znacznie większa determinacja gości, ale świetne okazje naszych, tak np. Jak ta, K.Smagi, seta jak nic. Niewykorzystana. Wcześniej Poprad dawał jescze ostrzeżenie, po nieudanym wybiciu kapitana Dborzanki przed szansą staje zawodnik z numerem 7 ale nic z tego nie wyszło. Mecz był pełen walki i determinacji.Przy okazji powiem, że Podgórni Przemek grał dziś z bolesną kontuzją. Mimo tego dał z siebie wszystko. Ogromne gratulacje dla kapitana. Do końca meczu zostało nie wiele i w 80. minucie A.Jantos zmienia M.Krywoborodenko. Poprad ciągle chicał zmienić wynik, ale jakoś im to za specjalnie nie szło. W 90 minucie dochodzi do zmiany: Za K.Smagę pojawia się K. Chochół.
Minutę później sędzia kończy ten mecz. Mecz wygrany. Warto dodać, że od dwunastu spotkań jesteśmy niepokonani( 8 zwycięstw i 4 remisy). Mimo kilku osłabień odnosimy zwycięstwo. Gratulacje!!!

Dodane przez: DOMINIK, wyświetleń: 4490, Skomentowano 19 razy

Komentarze » Dodaj komentarz
1 młodzi coraz lepsi, tak trzymać
kibic2010-04-28 19:31:00
2 Gratulacje za kolejne 3 pkt i to w sytuacji gdy nie ma dwóch kluczowych piłkarzy. Wielkie brawa dla Przemka, mimo kontuzji bardzo bolesnej, zagrał z poważnym urazem wypełniając obowiązki kapitana i stopera w sposób profesjonalny. Taki piłkarz dla każdego trenera to skarb i wzór dla młodszych zawodników! Brawa dla Krzyśka, mimo braku treningów i małej liczby spotkań(praktyki), walczył na miarę możliwości i zdobył dwie zwycięskie bramki. Pomagając bardzo odmłodzonej drużynie. Wielkie słowa uznania dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie! Dzięki swojej postawie z ekipy walczącej o utrzymanie staliście się w obecnym momencie drugą drużyną ligi. Zapraszam na treningi i życzę radości z gry w kolejnych spotkaniach!
JK2010-04-28 19:52:00
3 Kopyto sie sipisał ;] Niezły mecz Laszka i Merka na środku. Fajnie się z nim grało ;] To teraz cała ekipa zrzuca się na jakąś dobrą maść dla mnie ;P
Leif Eriksson2010-04-28 19:54:00
4 Passa podtrzymana. 12 meczów bez porażki (8 zywcięstw, 4 remisy). Tak trzymać!!
Leif Eriksson2010-04-28 20:06:00
5 noo bardzo cieszy takie zwycięstwo :-) twardą walka do końcowego gwizdka.Mimo poważnych osłabien kadrowych daliśmy radę.Przyznam że statystyki ostatnich meczów bardzo cieszą ale też motywują do pełnej walki o zwycięstwa w przyszłych meczach.Brawo za pełne dzisiejsze zaangażowanie,walkę i zapraszamy do dalszej solidnej pracy na treningach(wielkie słowa uznania Dla NASZEGO KAPITANA)!!! Aaa i sory za moją przeciętną dzisiejszą dyspozycję meczową!..
Misiek C.R.92010-04-28 20:28:00
6 Kto będzie grał w finale bo nie wiem??????Pytam kibiców Barcy?????????????
BUHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAH2010-04-28 22:47:00
7 dwa kluby grające anty futbool
!!!!!!2010-04-28 22:48:00
8 Co racja to racja. Wszyscy wiedzą, że MAN.UTD. i Barca najbardziej zasłużyły na finał, bo prezentują najlepszą piłkę w Europie.
Leif Eriksson2010-04-28 22:52:00
9 Tak naprawdę to finał miał być Arsenal vs Barca <oni grali najlepiej gdyby nie kontuzje> ale jest Bayern vs Inter O.o ;D Hahaha ;D A Farcaaa nie taka wielka prawda Karolku? ;P
GRooooBY42010-04-28 22:59:00
Sęedzia2010-04-29 10:43:00
11 ***** sędziego wczorajszego meczu!!!!!!!!!!!!!debil...ręki nie było a w 1 meczu milito ze spalonego!!!
Barcelonista2010-04-29 12:41:00
12 W pierwszym meczu podniósł spalonego w sytuacji, w której Milito był sam na sam!! Jak pokazały powtórki był to błąd!! W rewanżu podjął skandaliczną decyzję dając czerwona kartkę za NIC!! Myślę, że nie ma tu co zwalać na sędziów bo mylili się w obie strony!!
Leif Eriksson2010-04-29 13:41:00
13 INTER!!!! ^^
Rupi2010-04-29 22:12:00
14 HAHAHHA italiano coritto
Marchew wracaj2010-04-29 22:15:00
15 http://www.golhdtv.ubf.pl na zywo liga polska angielska hiszpanska zapraszam obecnie transmisja wisla - korona 0-1 wisla bez formy
justin2010-04-30 20:31:00
16 Hahaha, nareszcie niee? ;) ale to jest news do meczu juniorów, a wy się bardziej cieszycie z tego że Barca odpadła niż z waszego zwycięstwa. Załóżcie sobie konta, zalogujcie się na fcbarca.com i róbice tam jazde, pozdro dla was. Sam osobiście meczu nie dałem rady obejrzeć i do póki nie objerzę, to nie wypowiem się na temat gry Barcy, Interu czy pracy sędziego. Rupert a ja zawsze myślałem, że Ty za Juve trzymasz. ;)
Alves2010-04-30 21:51:00
17 Nikt sie nie cieszy z przegranej barcy ani tym bardziej nie robi jazdy na BARCĘ!! 2 osoby cieszyly sie z awansu Interu. A co do juniorów ?? w naszyk lubie i tak sie nikt nimi nie interesuje!! Jak przyjdzie mecz to nawet 5 osób się nie doliczy na trybunach
Leif Eriksson2010-04-30 22:03:00
18 Ale mnie to jebie czy ktoś robi jazdę czy nie. ;) Ja staram się być obiektywnym obserwatorem w każdym meczu i wypowiem się na ten temat po obejrzeniu meczu. No niestety z juniorami u nas w klubie zawsze tak było.