Wszystkiego naj... naj... najlepszego i wielu wspaniałych bramek w barwach Dobrzanki!

09:02:57

Dobry mecz Orlików

Poprad Muszyna 2-1 (2-0) LKS Dobrzanka Dobra

Skład: Miśkowiec Tomasz, Pietrzak Karol, Marek Bartosz, Smoleń Damian, Węglarz Konrad, Zawada Albert, Gdowicz Wojciech, Trzópek Krystian, Szyrszeń Aleksander, Majerski Kacper, Bieda Dominik

Nasi najmłodsi zawodnicy w sobotę (09.10.10r.) o godzinie 11:00 w Muszynie rozegrali mecz ligowy z miejscowym Popradem Muszyna. Mimo pierwszego tak dalekiego wyjazdu Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Przewagi na boisku nie potrafili jednak udokumentować golem w pierwszej połowie. Niestety dwa błędy w defensywie i dwie bramik stracone do przerwy. W drugiej połowie nie zwalniali Dobrzanie tempa i dążyli do strzelenia kontaktowej bramki. 10 minut przed końcem spotkania po pięknej akcji czwórkowej (Bieda, Zawada, Węglarz, Gdowicz) ten ostatni wpakował piłkę do siatki mocnym strzałem po ziemi. Do końca młodzi „Bad Boys” walczyli o kolejną bramkę która wisiała w powietrzu. Niestety zabrakło czasu i „sędzia” zakończył mecz.

Należy podkreślić bardzo dobrą postawę naszego bramkarza Pietrzaka Karola który kilka razy popisywał się świetnymi interwencjami. Chłopcy głowy do góry!!! Kolejne mecze przed Wami w których szukamy punktów.

Przed nami kolejny mecz tym razem w Tymbarku w czwartek 14.10.2010.

Dodane przez: michal, wyświetleń: 3032, Skomentowano 0 razy