Strona główna / Aktualności / Newsy

rozmiar tekstu: A A A

Wynik niedzielnego sparingu. 2007-04-02
08:58:00

W niedzielnym meczu kontrolnym który odbywał się w laskowej z miejscowym Klubem KS LASKOVIA, na nowym świetnym obiekcie tego klubu padł wynik 1:2 dla DOBRZANKI DOBRA która była gościem tego spotkania. Bramki dla Dobrzanki strzelili Andrzej Gargas(rzut karny), oraz Damian Drożdż. Mecz odbywał się w bardzo dobrych warunkach, na dużym ładnym boiksu. Obie drużyny grały bardzo ofensywnie tworząc szczególnie w pierwszej połowie mnóstwo okazji do strzelenia bramek. Niestety brakowało skuteczności szczególnie zawodnikom Dobrzanki którzy zmarnowali kilka naprawdę dogodnych sytuacji. Przebieg pierwszej połowy był bardzo wyrównany, w pierwszych minutach lepiej prezentowała się drużyna Laskovi która stwarzała zagrożenie po akcjach oskrzydlających, z upływem czasu zaczełą zaznaczać się przewaga w grze naszej drużyny. Nasi utrzymywali się dłużej przy piłce atakowali mądrze tworząc przy tym dużo ciekawych akcji i zagrań na miarę kilku klas rozgrywkowych wyżej. W drugiej połowie przewaga DOBRZANKI byłą już bezdyskusyjna, mnóstwo akcji, sytuacji i tak klarownych setek że aż nie można uwierzyć iż nie padały z nich bramki. Ogólnie gra naszej drużyny mogła się podobać, widać ze piłkarze grają mądrze, ładnie dla oka, zaczynają się rozumieć, akcje tworzą z dużym rozmachem, widać ze mają pomysł na grę, gorzej wygląda niestety przygotowanie fizyczne, natomiast skuteczność wyglądała dziś jak pryma aprylisowy żart.
Dobrzankę reprezentowali dziś: Mirosław Miśkowiec - Damian Drożdż, Robert Niedośpiał, Grzegorz Drozd, Gerard Otwinowski- Daniel Palkij, Michał Smoleń, Adam Gąsior, Andrzej Gargas- Paweł Drożdż, Maciek Gąsior.
Ponad to grali: Michał Joniec, Karol Dziadoń, Artur Podgórni.

Dodane przez: Jarinho, wyświetleń: 3722, Skomentowano 27 razy